Nowy numer 3/2021 Archiwum

Angielski za darmo!

Kurs organizuje biblioteka przy ul. Kusocińskiego 13 w Radomiu. Jak mówią organizatorzy, uczestnicy kursu osiągają lepsze i szybsze postępy w nauce niż przy tradycyjnych metodach zdobywania wiedzy.

Projekt FunEnglish.pl rusza od 20 lutego. – Zapraszamy wszystkie dzieci w wieku od 6 do 12 lat. Zajęcia wprowadzające odbywają się w każdą środę od 14.00 do 17.00. Zajęcia dla każdego dziecka będą trwały około godziny. To kurs komputerowy. Składa się z sześciu bloków podzielonych na 11 podrozdziałów. Po przejściu całego kursu każdy z jego uczestników otrzymuje certyfikat. Dzieci poprzez zabawę mogą zgłębiać znajomość języka angielskiego. Mamy wiele gier w tym języku, jest piosenka caraoke, różne filmiki, ćwiczenia – mówi Paulina Zych, pracownik biblioteki.

Kurs zaplanowano tak, że w każdej chwili mogą rozpocząć go nowe osoby. – Prowadzimy rejestr, żeby wiedzieć, na którym etapie dziecko zakończyło pracę, na jakim rozdziale, żeby w następnym tygodniu można ją było kontynuować zgodnie z planem – dodaje pani Paulina.

Młodzi kursanci nie są pozostawieni sami sobie. Nad ich edukacją czuwają panie bibliotekarki i w każdej chwili można liczyć na ich fachową pomoc. Panie wcześniej przeszły stosowne przeszkolenie.

Szczegółowych informacji udziela Aneta Sobania, filia nr 6 MBP, ul. Kusocińskiego 13, tel. 48 360 72 77, e-mail: f-6.mbpradom@wp.pl


 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama