Nowy numer 28/2018 Archiwum

Przyzywali mocy Ducha Świętego

W radomskiej parafii pw. bł. Annuarity odbył się długo wyczekiwany Wieczór Uwielbienia. Zgromadził liczne grono członków wspólnoty oazowej, ale nie tylko.

W modlitwę uwielbienia Pana Boga za miłość włączyli się członkowie Wspólnoty Dobrego Łotra i Diakonii Modlitwy.

Spotkanie rozpoczęło się o 19.00. Wspólnej modlitwie przewodniczył moderator diecezjalny Ruchu Światło–Życie ks. Grzegorz Lipiec. – Na początku dk. Krzysztof Bochniak uroczyście odczytał Ewangelię. W dalszej części tego wyjątkowego wieczoru przyzywaliśmy mocy Ducha Świętego oraz uwielbialiśmy Boga modlitwą i pięknym śpiewem. Nie zabrakło także pieśni z gestami, o co zadbała Diakonia Muzyczna. W czasie wystawienia Najświętszego Sakramentu mieliśmy okazję podziękować Jezusowi za Jego obecność i działanie w naszym życiu. Wspólnie mogliśmy radować się ze zmartwychwstania Pańskiego – mówi animatorka Katarzyna Hebda.

  Ks. Grzegorz Lipiec udziela błogosławieństwa Najświętszym Sakramentem
Katarzyna Kopeć
Podczas tego wieczoru był też czas na wyciszenie i na osobiste uwielbienie Jezusa. – Na koniec ks. Grzegorz udzielał błogosławieństwa Najświętszym Sakramentem poszczególnym grupom osób, tak aby każdy mógł z bliska doświadczyć obecności Boga. Po zakończonym uwielbieniu cieszyliśmy się swoją obecnością przy pysznym cieście i ciepłej herbacie. Wszystkim serdecznie dziękujemy za przybycie i wspólną modlitwę. Za ten radosny czas: Chwała Panu! – dodaje animatorka.


 

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma