Nowy numer 33/2018 Archiwum

Milusińscy na komendzie

Z okazji Dnia Dziecka Komenda Miejska Policji w Radomiu zaprosiła i zorganizowała dzień otwarty dla dzieci.

Specjalne zaproszenie dotarło również do dzieci niepełnosprawnych z Zespołu Niepublicznych Placówek Oświatowych Specjalnych Stowarzyszenia Budujemy Przystań, uczniów z Zespołu Szkół Integracyjnych im. Jana Pawła II w Radomiu oraz z PSP nr 24.

Policjanci przygotowali dla swoich młodych gości bardzo wiele atrakcji i niespodzianek. Dzieci chętnie oglądały policyjne radiowozy i motocykle, wykorzystywane przez  funkcjonariuszy podczas codziennej służby. Wsiadały do radiowozów, włączały sygnały i zakładały elementy policyjnego stroju.

Specyfikę swojej pracy przedstawiali uczniom także technicy kryminalistyki. Dzieci korzystały z przejażdżek policyjnym meleksem oraz wsiadały do gokarta. Na milusińskich czekał także słodki poczęstunek. Policjantów w czasie dnia otwartego wspomagali uczniowie z klasy mundurowej z XI LO z Oddziałami Integracyjnymi w Radomiu im. Stanisława Staszica. Gościom podczas spotkania towarzyszyła maskotka policji, która rozdawała kolorowe balony.


 

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma