Nowy numer 24/2018 Archiwum

Muzyka popłynie do nieba

Już po raz szósty sanktuarium Matki Bożej Ostrobramskiej zaprasza do udziału w Integracyjnym Festiwalu Muzyki Chrześcijańskiej „Muzyką do nieba”.

Tegoroczna edycja festiwalu odbędzie się 22 czerwca. Festiwal ma charakter integracyjny, gdyż swój dorobek artystyczny na scenie prezentują też osoby niepełnosprawne. Stale rozszerzającym się  elementem festiwalu jest jego część konkursowa. W roku ubiegłym w konkursie wystąpiło ponad dwudziestu wykonawców. Przebojem każdego festiwalu jest koncert gwiazd, który gromadzi kilkutysięczną widownię.

Program

11.00 – Prezentacje twórczości zespołów i artystów niepełnosprawnych, atrakcje i konkursy dla publiczności.

15.00 – Część konkursowa festiwalu.

19.00 – Koncert Gwiazd: Darek Bernatek, Arkadio, Skaldowie.

Honorowy patronat nad imprezą objęli: bp Henryk Tomasik, Roman Wojcieszek, prezydent Skarżyska-Kamiennej, i Leszek Wojteczek, właściciel PPHU Wtórpol.


 

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma