Nowy numer 42/2020 Archiwum

W Radomiu już zabrakło miejsc

- Serdecznie zachęcamy i zapraszamy do udziału w naszej akcji. Pokażmy, że radomianie też potrafią! - mówią pracownicy Urzędu Miasta w Radomiu.

- Forma wynajmu noclegu cieszy się ogromnym zainteresowaniem turystów, którzy w ostatni weekend sierpnia przyjadą do naszego miasta na Międzynarodowe Pokazy Lotnicze Air Show - mówi Ryszarda Kitowska z Zespołu Informacji Prasowej i Publicznej Kancelarii Kancelaria Prezydenta Radomia.

Okazuje się, że wszystkie mieszkania do wynajęcia, które były w bazie Centrum Informacji Turystycznej, zostały już wynajęte, a zainteresowanie turystów tą formą noclegu jest bardzo duże. - Zachęcamy radomian do włączenia się w akcję wynajmu mieszkań - mówi Wojciech Ścibor, kierownik Centrum Informacji Turystycznej.

Każdy, kto dysponuje wolnym mieszkaniem, pokojem czy też miejscem biwakowym, gdzie mógłby przyjąć polskiego lub zagranicznego turystę od 23 do 26 sierpnia, proszony jest o kontakt osobisty, telefoniczny bądź mejlowy z Centrum Informacji Turystycznej przy ul. Traugutta 3, tel. 48 360 06 10, e-mail: cit.radom@cit.radom.pl. - Centrum prosi o podanie ilości miejsc, jakie są Państwo w stanie udostępnić, określenie lokalizacji mieszkania (pokoju), dokładnego okresu, na jaki moglibyście przyjąć gości, oraz numeru telefonu kontaktowego. Istotną informacją będzie również ewentualna znajomość języków obcych - dodaje Ryszarda Kitowska.


 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama