Nowy numer 21/2018 Archiwum

W Radomiu już zabrakło miejsc

- Serdecznie zachęcamy i zapraszamy do udziału w naszej akcji. Pokażmy, że radomianie też potrafią! - mówią pracownicy Urzędu Miasta w Radomiu.

- Forma wynajmu noclegu cieszy się ogromnym zainteresowaniem turystów, którzy w ostatni weekend sierpnia przyjadą do naszego miasta na Międzynarodowe Pokazy Lotnicze Air Show - mówi Ryszarda Kitowska z Zespołu Informacji Prasowej i Publicznej Kancelarii Kancelaria Prezydenta Radomia.

Okazuje się, że wszystkie mieszkania do wynajęcia, które były w bazie Centrum Informacji Turystycznej, zostały już wynajęte, a zainteresowanie turystów tą formą noclegu jest bardzo duże. - Zachęcamy radomian do włączenia się w akcję wynajmu mieszkań - mówi Wojciech Ścibor, kierownik Centrum Informacji Turystycznej.

Każdy, kto dysponuje wolnym mieszkaniem, pokojem czy też miejscem biwakowym, gdzie mógłby przyjąć polskiego lub zagranicznego turystę od 23 do 26 sierpnia, proszony jest o kontakt osobisty, telefoniczny bądź mejlowy z Centrum Informacji Turystycznej przy ul. Traugutta 3, tel. 48 360 06 10, e-mail: cit.radom@cit.radom.pl. - Centrum prosi o podanie ilości miejsc, jakie są Państwo w stanie udostępnić, określenie lokalizacji mieszkania (pokoju), dokładnego okresu, na jaki moglibyście przyjąć gości, oraz numeru telefonu kontaktowego. Istotną informacją będzie również ewentualna znajomość języków obcych - dodaje Ryszarda Kitowska.


 

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma