GN 28/2018 Archiwum

Studencie - pielgrzymuj z nami!

Kolejny raz z Diecezjalną Pieszą Pielgrzymką na Jasną Górę wyruszy grupa akademicka nr 21.

- Jesteśmy grupą namiotową, w której oprócz modlitwy i ciszy na trasie znajdziesz niepowtarzalną atmosferę studenckich rekolekcji w drodze. Na pątniczy szlak zapraszamy gości, którzy głoszą konferencje na tematy istotne dla młodych ludzi, odkrywających swoje życiowe powołanie. Radosne pogodne wieczory, przenośne prysznice, wygodne położenie noclegu oraz studencka brać czynią naszą grupę niepowtarzalną - zachęcają do wspólnego pielgrzymowania studentów z naszej diecezji duszpasterze akademiccy.

Zapisy do grupy 21 prowadzone będą od 28 lipca (18.30-20.00) oraz od 2 do 5 sierpnia (18.30-20.00) w Ośrodku Duszpasterstwa Akademickiego przy ul. Górniczej 2 w Radomiu. Szczegółowe informacje znaleźć można na stronie internetowej DA: www.daradom.pl, na facebookowym profilu pielgrzymki akademickiej. Na pytania i wątpliwości odpowiada przewodnik grupy 21. ks. Arkadiusz Latosek (e-mail: x.latonio@me.com).

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma