Nowy numer 21/2018 Archiwum

"Gość" pod ziemią

Z Katowic i z Górnego Śląska pozdrawiamy wszystkich naszych Czytelników i "lajkowiczów". Jesteśmy tu na obchodach 90. rocznicy "Gościa Niedzielnego".

Jesteśmy tu na ogólnopolskim spotkaniu z okazji 90. rocznicy powstania "Gościa Niedzielnego". Jutro jedziemy do sanktuarium do Piekar Śląskich, w niedzielę wielka celebra w katowickiej katedrze. A dziś gospodarze zaprosili nas do kopalni. Zjechaliśmy 320 m pod ziemię, by zobaczyć, jak wygląda górniczy trud. Tu mieliśmy też kolację w najgłębszym miejscu w Polsce, gdzie wydaje się posiłki. Gdzie to jest? Kopalnia Guido w Zabrzu!

Szczęść Boże! Całość opiszemy w niedzielę wieczorem, po powrocie.


 

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma