Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Szukasz odpowiedzi? Przyjdź!

21 października w Duszpasterstwie Akademickim w Radomiu (ul. Górnicza 2, obok kościoła św. Jadwigi na osiedlu Akademickim) rozpocznie się kolejna edycja "Kursu Alfa dla studentów".

- Kurs Alfa to propozycja skierowana zarówno do osób chcących pogłębić swoją wiarę, jak i do poszukujących odpowiedzi na rodzące się w sercu pytania o sens życia i wiary. Odbywa się w przyjaznej i pozbawionej presji atmosferze środowiska studenckiego, a - jak to często bywa w DA - wydarzeniu towarzyszyć będzie pyszne jedzenie. Uczestnicy kursu podzieleni są na kilkuosobowe grupy - wyjaśnia duszpasterz akademicki, ks. Artur Chruślak.

Kurs składać się będzie z 8 cotygodniowych spotkań oraz weekendu wyjazdowego. Każde spotkanie rozpocznie się kolacją o 19.00, po której nastąpi wykład oraz dyskusje w małych grupach. Uczestnictwo w kursie jest bezpłatne. Swój udział można zgłaszać internetowo da-radom@wp.pl.

Więcej informacji tutaj.

  Każde spotkanie rozpoczyna wspólna kolacja
DA w Radomiu


 

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma