GN 28/2018 Archiwum

Paczka z serca

W Adwencie zrobili postanowienia, dzięki temu na Boże Narodzenie zapewnili radość swoim rówieśnikom.

Szkolne koło Caritas działające przy Publicznym Gimnazjum im. Jana Kochanowskiego w Przytyku zakończyło akcję „Paczka z serca”. - Każda z klas naszego gimnazjum otrzymała serce wraz z imieniem dziecka, dla którego zbierała słodycze. W okresie Adwentu uczniowie, odmawiając sobie "cukierka", składali paczkę dla dziecka potrzebującego, którą na Boże Narodzenie przekazali z wychowawcą wskazanemu dziecku. W przekazywaniu paczek uczestniczyła siostra Pauletta, która jest opiekunem duchowym Szkolnego Koła Caritas. Warto tu dodać, że przy realizacji zadania udało się zachować pełną anonimowość.  - informuje Zofia Kaźmierczak, opiekunka koła.

Organizatorzy i uczestnicy akcji dziękują wszystkim wychowawcom i wychowankom i gratulują wrażliwości na potrzeby drugiego człowieka.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma