Nowy numer 25/2018 Archiwum

Pomysł na walentynki

Radość z „tak” wypowiadanego na zawsze - to hasło spotkania, na które na Watykan zaprasza papież Franciszek.

- Jest to spotkanie w Rzymie 14 lutego w Auli Pawła VI o 11.00 - informuje ks. Sławomir Adamczyk z Duszpasterstwa Rodzin Diecezji Radomskiej.

- Ojciec święty zaprasza na to spotkanie wszystkich narzeczonych, którzy przygotowują się do zawarcia sakramentu małżeństwa i w niedługim czasie będą wypowiadali swoje „tak” wobec Boga i Kościoła. Krajowy Ośrodek Duszpasterstwa Rodziny w Warszawie pragnie służyć pomocą w dokonaniu rejestracji uczestników. Zapraszamy zainteresowanych narzeczonych, aby zapisywali się pod adresem: kamila@kodr.pl do 29 stycznia. W mailu prosimy o podanie imienia, nazwiska swojego oraz narzeczonej/narzeczonego oraz adresu poczty elektronicznej.

- Drogą mailową zostanie przesłana informacja o miejscu odebrania wejściówek w Rzymie na spotkanie z papieżem – mówi ks. Adamczyk.

  Oficjalny plakat zapraszający na spotkanie

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma