Nowy numer 24/2018 Archiwum

Bożonarodzeniowy konkurs rozstrzygnięty!

Wygrała żywa szopka z Rodzinnego Domu Dziecka w Mroczkowie Gościnnym.

Nie było łatwo o wydanie werdyktu, gdyż zdawaliśmy sobie sprawę, że każda z nadesłanych fotografii prezentuje obraz, który autorom świątecznych dekoracji jest szczególnie bliski. Szopka przywieziona przed laty z Zakopanego na jednej z fotografii towarzyszy autorom zdjęcia „od zawsze”. Trudno wczuć się w sentyment, jaki budzi ta dekoracja każdego roku, gdy pojawia się w domu. Żywy kot, przecież domownik autorów, to wyjątkowy gość w szopce, chyba w ogóle niewymieniany wśród zwierząt. Wyobrażamy sobie, jaką musiał sprawić radość, sadowiąc się w tym miejscu.

Ostatecznie, biorąc także pod uwagę głosy internautów, jako zwycięską uznaliśmy żywą szopkę przygotowaną przez mieszkańców Rodzinnego Domu Dziecka w Mroczkowie. Staraliśmy sobie wyobrazić, jaką radość mieli domownicy, nie tylko przyglądając się szopce, ale będąc bohaterami tej świątecznej inscenizacji – dziś powiedzielibyśmy: happeningu. 

To był pierwszy konkurs w tym kształcie, stąd mamy nadzieję, że w roku przyszłym otrzymamy większą liczbę fotografii. Ale – jak to mówią – nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. Dzięki temu, że nagród nam nie zabraknie, po pierwszym miejscu wszystkim pozostałym uczestnikom przyznaliśmy drugie miejsce. Serdecznie gratulujemy! Nagrody prześlemy pocztą.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma