GN 3/2021 Archiwum

Ruszył konkurs "Radom Obywatelski"

Prezydent Andrzej Kosztowniak zaprasza mieszkańców do udziału w konkursie "Radom Obywatelski". Jego celem jest promocja inicjatyw i postaw obywatelskich.

Kandydatów można zgłaszać w trzech kategoriach:

  • ''Dobre Praktyki 2013'' - w ramach której promowane będą najlepsze przedsięwzięcia z zakresu usług świadczonych na rzecz mieszkańców Radomia przez organizacje pozarządowe. Celem jest wyłonienie spośród zgłoszonych organizacji najlepszych podmiotów realizujących przedsięwzięcia nowatorskie i oryginalne, odpowiadające oczekiwaniom i potrzebom mieszkańców miasta, które służą rozwiązywaniu istotnych problemów społecznych, promują działalność sektora pozarządowego oraz budują pozytywny wizerunek Radomia. Do tej kategorii mogą przystąpić organizacje pozarządowe, które zrealizowały zgłaszany projekt.
  • ''Dobroczyńca Roku 2013'' - w ramach której nagrodzone zostanie społeczne zaangażowanie osób, które wspierają działalność organizacji pozarządowych, są ich członkami lub wolontariuszami, jak również osób, które same realizowały inicjatywy na rzecz lokalnej społeczności.
  • ''Darczyńca Roku 2013'' (dla osoby prawnej) - w jej ramach nagrodzone zostaną zgłoszone do konkursu firmy, przedsiębiorstwa itp., które w swojej codziennej działalności nie zapominają o najbardziej potrzebujących i wspierają swoją obywatelską postawą organizacje pozarządowe i zwykłych mieszkańców.

Wyboru laureatów dokona Kapituła Konkursu.

Najciekawsze projekty i inicjatywy zostaną zaprezentowane TUTAJ.

Zgłoszenia w wersji papierowej lub elektronicznej można składać na formularzach zgłoszeniowych (do pobrania TUTAJ) do 21 lutego 2014 r. na adres: Sekretariat Prezydenta Miasta Radomia, Urząd Miejski w Radomiu, 26-600 Radom, ul. J. Kilińskiego 30, e-mail: radomobywatelski@umradom.pl z dopiskiem: Konkurs ''RADOM OBYWATELSKI''.

Każdy zgłoszony projekt zostanie przedstawiony na internetowej stronie miasta i lokalnych mediów, dlatego warto dołączyć zdjęcie, ewentualnie logo organizacji.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama