Nowy numer 2/2021 Archiwum

Kibicujmy naszym!

Już w najbliższy piątek w Opocznie rozpoczynają się X Mistrzostwa Polski Księży w Halowej Piłce Nożnej. Do turnieju zgłosiło się 15 drużyn.

Księża rywalizować będą 14 i 15 lutego na trzech halach sportowych: Zespołu Szkół Ogólnokształcących przy ul. Żeromskiego 3, Zespołu Szkół Samorządowych nr 1 przy ul. Marii Skłodowskiej-Curie 5 i Zespołu Szkół Samorządowych nr 3 przy ul. Armii Krajowej 1.

W reprezentacji naszej diecezji zagrają księża: Krzysztof Adaś i Karol Janus z parafii Jedlnia Letnisko, Jacek Maroszek z Tomaszowa Mazowieckiego, Ireneusz Szustak z opoczyńskiej kolegiaty, Krzysztof Sieczka z parafii Chrystusa Odkupiciela w Końskich, Adam Włodek z parafii Jastrząb, Konrad Wróbel z Wieniawy, Krzysztof Bochniak z Jedlni Kościelnej, Piotr Giemza z parafii katedralnej, Dariusz Gałek z radomskiej parafii Matki Odkupiciela, Daniel Glibowski z radomskiej parafii św. Brata Alberta, Marcin Czerwonka ze Sławna i student KUL Maciej Jakubowski, kapitan drużyny. - Zapraszamy wszystkich sympatyków piłki nożnej nie tylko z Opoczna, ale też z całej diecezji do kibicowania naszej ekipie. Kibice będą kolejnym zawodnikiem naszej drużyny. Wierzymy, że dzięki ich wsparciu uda nam się odnieść sukces - mówi ks. M. Jakubowski.

Program

14 lutego (piątek)

12.00 - rozpoczęcie mistrzostw i losowanie grup w Miejskim Domu Kultury.

13.00-18.00 - rozgrywki w halach:

- ZSS nr 1 (ul. M. Skłodowskiej-Curie 5);

- ZSS nr 3 (ul. Armii Krajowej 1);

- ZSO (ul. Żeromskiego 3).

15 lutego (sobota)

9.00 - Msza św. w kolegiacie św. Bartłomieja.

10.00-15.00 - rozgrywki finałowe i dekoracja zwycięzców (ZSS nr 3 w Opocznie).


 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama