Nowy numer 44/2020 Archiwum

Nocna Pielgrzymka Mężczyzn

14 czerwca (sobota) z kościoła MB Częstochowskiej w Radomiu wyruszy VIII Nocna Pielgrzymka Mężczyzn do Sanktuarium MB Pocieszenia w Starej Błotnicy. Trasa liczy 25 km.

Pielgrzymkę rozpocznie o 21.00 Apel Jasnogórski. Po nim pątnicy wyruszą na szlak. Hasłem tegorocznej pielgrzymki są słowa: „Oto Syn Twój, Oto Ojciec Twój”. Na podstawie Ewangelii, tekstów św. Jana Pawła II i Katolickiej Nauki Społecznej pątnicy będą rozważać, jak wspierać chrześcijańską tożsamość chłopców na różnych etapach życia oraz jak umacniać relacje dorosłych mężczyzn ze swoimi ojcami. Pielgrzymka zakończy się Mszą św. o 7.00 w błotnickiej bazylice.

Rycerze Kolumba zapewniają wszystkim pątnikom jeden gorący posiłek, kawę i herbatę na wszystkich postojach, ubezpieczenie NNW i bezpłatny transport z Błotnicy do Radomia.
W pielgrzymce mogą wziąć udział chłopcy i mężczyźni, którzy podołają trudom nocnej wędrówki. Zapisy - z dowodem osobistym, a w przypadku osób niepełnoletnich ze zgodą rodzica - prowadzone są: poprzez formularz na stronie www.rycerzekolumba.radom.pl; od poniedziałku do piątku (8.00-16.00) w Kurii Diecezji Radomskiej; w dniu wyjścia pielgrzymki od 18.00 (parafia MB Częstochowskiej, ul. Wernera 57). Każdy pielgrzym dostanie identyfikator. Pielgrzymi rejestrujący się poprzez stronę internetową otrzymają go w dniu pielgrzymki.
Nocna Pielgrzymka Mężczyzn  

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama