Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Srebrni medaliści

W XXVI Międzynarodowej Parafiadzie, w której wzięło udział ok. 1,5 tys. uczestników z 9 krajów, udział wzięli młodzi piłkarze z parafii pw. św. Stefana w Radomiu.

Drużyna z Radomia zdobyła w kategorii gimnazjów - podobnie, jak przed rokiem - srebrny medal. Młodzi zawodnicy pokonali drużyny z Łotwy, Rosji, byli też lepsi od swoich rówieśników z Niemiec. Mecz o pierwsze miejsce przegrali dopiero w rzutach karnych, ulegając klubowi sportowemu Beskidy Bielsko-Biała.

W skład srebrnej drużyny wchodzili: Karol Czyż, Filip Molik, Kacper Kostecki, Krzysztof Majewski, Jakub Lis, Krzysztof Białek, Bartosz Dębiec, Maciej Machnio, Seweryn Rogalski, Filip Kobylarczyk, Maciej Jęczmień.

Dobrze spisali się też tenisiści stołowi w kategorii szkół podstawowych, zdobywając miejsca: IV – Szymon Machnio, V – Kacper Kozicki i VI – Łukasz Machnio.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma