Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Spotkają się młodzi z całej diecezji

30 sierpnia (sobota) odbędzie się 48. Pielgrzymka Służby Liturgicznej i Ruchu Światło-Życie. Tym razem młodzi swój dzień przeżywać będą pod hasłem "Radość Ewangelii".

- Jest już zwyczajem w naszej diecezji, że pod koniec wakacji pielgrzymujemy do serca diecezji, jakim jest Wyższe Seminarium Duchowne w Radomiu. Zapraszamy wszystkich: ministrantów, schole i grupy oazowe na wspólne spotkanie, które będzie przebiegało pod hasłem „Radość Ewangelii”. Mamy nadzieję, że wspólne świętowanie umocni nas w radosnym głoszeniu Ewangelii w naszych wspólnotach parafialnych - zachęcają do wspólnej modlitwy i zabawy moderatorzy diecezjalni Ruchu Światło-Życie.

O 9.00 będzie zawiązanie wspólnoty. Konferencję wygłosi ks. Robert Matysiak. Od 10.00 spotkania w grupach, a w południe Mszy św. przewodniczył będzie bp Henryk Tomasik.

Po Eucharystii agapa i nabożeństwo rozesłania.

 


 

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma