Nowy numer 2/2021 Archiwum

Szykuje się nieziemskie granie

Apel Młodych odbędzie się w sobotę 20 września w Radomiu na ul. Żeromskiego, naprzeciwko Urzędu Miejskiego. Rozpocznie go o 18.00 koncert "Nieziemskie granie", potem o. Adam Szustak poprowadzi modlitewne czuwanie.

Przed Apelem o 16.00 organizatorzy zapraszają do sali koncertowej Urzędu Miejskiego na spotkanie z ks. Jakubem Bartczakiem i zespołem "Wyrwani z niewoli". Ksiądz Jakub, znany jako "Mane", jest raperem chrześcijańskim. "Wyrwani z niewoli" to młodzi, którzy mają za sobą trudną przeszłość. Będą opowiadać o swoim nawróceniu i o tym, jak Chrystus wydobył ich z dna.

Podczas koncertu wystąpią zespół "Młodzi z Winkiem" pod batutą ks. Bartłomieja Winka, a także Agnieszka Cudzich, Magdalena Pastuszka, Małgorzata Budzyńska, Kamil Milczarek i Olga Nawara. W Parku im. Tadeusza Kościuszki w tym czasie będzie Strefa Modlitwy i Pojednania. Będzie tam można skorzystać ze spowiedzi, poprosić o modlitwę wstawienniczą przedstawicieli radomskich wspólnot modlitewnych oraz przeżyć osobistą adorację Najświętszego Sakramentu.

Motywem przewodnim Apelu Młodych jest hasło: "Bóg kocha i wzywa!". – Chcemy wspólnie się bawić i pokazać młodym ludziom, że Bóg nas kocha i ma dla nas plan na życie. Człowiek powinien być otwarty na głos powołania od Boga i starać się z Nim żyć, bo tylko to jest gwarancją szczęścia – mówi Maria Wróbel, jedna z organizatorek.

Więcej informacji i filmiki promujące imprezę tutaj.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama