Nowy numer 2/2021 Archiwum

Wybierz się na "Ziemię Maryi"

Do stałego repertuaru radomskiego kina Helios wejdzie 12 września. Zorganizowane grupy już mogą go oglądać.

 "Mary's Land. Ziemia Maryi" to nie tylko kino religijne, film drogi, komedia czy film dokumentalny.

- Jest specyficzny, bo łączy ze sobą bardzo różne gatunki - elementy dramatu, komedii. W większości jest to film dokumentalny, ale zawiera również wątki fabularne - mówi Robert Kaczor, dyrektor kina Helios. - Film ciekawy, zawiera sceny biblijne, ale również dzieje się współcześnie. Generalnie jest o walce dobra ze złem - dodaje.

Ten film to śledztwo - poszukiwanie kobiety, która ma władzę. Agent M. J. jeździ po świecie i rozmawia z wybranymi ludźmi. Wszyscy chcieli porzucić swoje dotychczasowe życie i zacząć na nowo. Ale nie było to łatwe. Coś skierowało ich do domu kobiety mającej moc, by zmieniać życie.

Film został bardzo pozytywnie przyjęty i oceniony przez widzów w Hiszpanii. Jeżeli chodzi o frekwencję, to wyprzedził większość filmów komercyjnych, które w tym czasie były grane.

Zorganizowane grupy, m.in. parafialne,  już teraz mogą oglądać  "Mary's Land. Ziemia Maryi" w radomskim Heliosie. Trzeba wcześniej dokonać rezerwacji pod numerem telefonu 48 362 80 50. Dla nich przygotowano atrakcyjne ceny biletów. Indywidualne osoby będą mogły oglądać go od 12 września.

Patronem medialnym jest Gość Niedzielny.
 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama