Nowy numer 43/2020 Archiwum

Dziękujemy i odwzajemniamy!

Świąteczne kartki, podobnie jak w poprzednich latach, postanowiliśmy umieścić pod redakcyjną choinką.

W ten sposób świąteczna choinka nabrała nowego blasku, stając się drzewkiem, obok którego pojawiły się swoiste punkty łączące nas z naszymi Czytelnikami. Za każdy z nich serdecznie dziękujemy.

Obok tych przysłanych tradycyjną pocztą odbieraliśmy mejle z życzeniami. Odpowiadaliśmy na każdy z nich, choć te trudno było umieścić na realnej choince.

Każdemu z naszych Przyjaciół, którzy przysłali nam życzenia z okazji  Uroczystości Bożego Narodzenia, dziękujemy i życzymy, by Boże Dziecię podniosło nad nimi swą błogosławiącą rączkę.

Niech ten gest opromieni każdy kolejny dzień i każde działanie w każdej z pór roku - teraz, zimą, i później wiosną, latem i jesienią.

Nasz Bóg jest Panem czasu. Niech opromieni swą opieką każdy krok i każdą decyzję. Niech stanie się punktem odniesienia w tym, co w nowym 2015 roku będzie dla nas ważne i najważniejsze. Jest Panem czasu, bo uczynił go, stwarzając świat. Jest Panem czasu, bo go odkupił przez wejście w nasz ludzki świat. Jest Panem czasu, bo każdą naszą godzinę i minutę przyjmuje, szukając w nim czynionego przez nas w nim dobra.

Szczęść Boże!

Boże Narodzenie to nasza prastara tradycja   Boże Narodzenie to nasza prastara tradycja
Najmłodsi stają przy szopce, a dorośli opowiadają dzieciom, czym dla nas jest ta uroczystość
Ks. Zbigniew Niemirski /Foto Gość


 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama