Nowy numer 33/2018 Archiwum

Przychodnie już czynne

W Radomiu zamkniętych było 17 z 29 przychodni. Od dziś wszystkie pracują już normalnie.

Pacjenci kilkunastu radomskich placówek podstawowej opieki zdrowotnej, którzy od 2 stycznia natrafiali na zamknięte drzwi w swoich przychodniach, nie powinni już mieć kłopotu z dostaniem się do lekarza pierwszego kontaktu.

Wszystkie przychodnie w Radomiu funkcjonują już normalnie. Lekarze dziś wrócili do pracy.

- Zdecydowanie potępiliśmy strajkujących lekarzy. Jako władze miasta ostrzegliśmy te przychodnie, które działają w lokalach gminy i korzystają z preferencyjnych stawek najmu, że jesteśmy gotowi wypowiedzieć te umowy. To wspaniała wiadomość, że w tym momencie sytuacja wraca do normalności i mieszkańcy potrzebujący kontaktu ze swoim lekarzem mogą skorzystać z przysługującego im prawa - mówi wiceprezydent Anna Białkowska.


 

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma