Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Wiceprezydenci według kolejności

Prezydent Radomia Radosław Witkowski ustalił hierarchię swoich zastępców.

Na swojego pierwszego zastępcę wybrał wiceprezydenta Karola Semika. Następni są, odpowiednio według kolejności, wiceprezydent Anna Białkowska, wiceprezydent Rafał Rajkowski i wiceprezydent Konrad Frysztak.

Wiceprezydentowi Semikowi podlega Wydział Edukacji i Wydział Kultury. Wiceprezydent Białkowska nadzoruje Wydział Zdrowia i Polityki Społecznej, Wydział Spraw Obywatelskich, Biuro Działalności Gospodarczej i Zezwoleń. Wiceprezydent Rajkowski odpowiada za pracę Wydziału Ochrony Środowiska i Rolnictwa, Wydziału Komunikacji, Wydziału Geodezji, Geologa Miejskiego, Wydziału Funduszy Unijnych i Strategii, Biuro Obsługi Inwestora. Wiceprezydent Frysztak - za Wydział Architektury, Wydział Inwestycji i Wydział Zarządzania Nieruchomościami.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma