Nowy numer 24/2018 Archiwum

Modlitwa w intencji abp. Zygmunta Zimowskiego

Bp Henryk Tomasik wystosował komunikat, w którym prosi księży, osoby życia konsekrowanego i wszystkich wiernych o modlitwę w intencji abp. Zygmunta Zimowskiego, który przeszedł operację w warszawskiej klinice.

"Czcigodni Księża,
Drodzy Siostry i Bracia,
Ksiądz Arcybiskup Zygmunt Zimowski, przewodniczący Papieskiej Rady ds. Duszpasterstwa Służby Zdrowia, przeszedł operację w jednej z warszawskich klinik. W dalszym ciągu przebywa w szpitalu. Choroba bliskiej osoby jest zachętą do łączności duchowej i modlitwy. Bardzo proszę Czcigodnych Księży, Osoby życia konsekrowanego oraz Was, Drodzy Siostry i Bracia, o modlitwę w intencji chorego Księdza Arcybiskupa Zygmunta Zimowskiego”.


Abp Zygmunt Zimowski w latach 2002-2009 był biskupem radomskim. Obecnie jest przewodniczącym Papieskiej Rady ds. Duszpasterstwa Chorych i Służby Zdrowia w Watykanie.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma