Nowy numer 21/2018 Archiwum

Wypadek w Niemczech. Nie żyje dwóch radomian

Do wypadku doszło wczoraj przed 22.00 na autostradzie A4 w Chemnitz w Niemczech, ponad 100 km od polskiej granicy.

Przy fatalnej pogodzie, opadach deszczu ze śniegiem, bus, którym podróżowało 8 osób, wpadł w poślizg i przewrócił się. Na miejscu zmarł jeden z pasażerów. Siedmiu przewieziono do trzech pobliskich szpitali. W czwartek w południe zmarł jeden z rannych.

- Otrzymaliśmy smutną wiadomość ze szpitala, że zmarła druga osoba ranna w tym wypadku. Pięć osób, które przebywały w szpitalu na obserwacji, jeszcze dziś wróci do Polski. Jedna pozostanie w szpitalu, ze względu na stan zdrowia - powiedział Radiu Plus Radom Jacek Biegała, rzecznik Ambasady RP w Berlinie.

Wszyscy podróżujący busem wracali do Polski na święta. Pochodzą z Radomia i okolic.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma