Nowy numer 48/2020 Archiwum

Inspirowani „Miastem 44”

Jutro zakorzenione w przeszłości to patriotyzm.

Laureaci konkursu finałowego

Poezja patriotyczna

Grupa wiekowa - przedszkola

1. Paulina Biernacka  - SP w Trębowcu

2. Agnieszka Wolska - PSP w Jaroszkach

3. Mateusz Langowski - ZSS w Paradyżu

Grupa wiekowa - szkoły podstawowe, klasy  I-III

1. Damian Wojdat - PSP w Jaroszkach

2. Hanna Monkosa - PSP w Pionkach

3. Natalia Kopyś - SP nr 9 w Starachowicach

Grupa wiekowa - szkoły podstawowe, klasy IV-VI

1. Gabriel Am Ali - SP w Modliszewicach

2. Maria Pałgan - SP w Drzewicy

3. Marta Krzywkowska - SP w Żarnowie

Marek Pastuszka, pomysłodawca i główny organizator konkursu   Marek Pastuszka, pomysłodawca i główny organizator konkursu
ks. Zbigniew Niemirski /Foto Gość
Grupa wiekowa - gimnazja

1. Adrian Majewski - PG nr 2 w Pionkach

2. Aleksandra Nowakowska - PG nr 10 w Radomiu

3. Izabela Ferensztajn - PG w Stadnickiej Woli

Grupa wiekowa - szkoły ponadgimnazjalne

1. Kaja Balcerowska - I  LO w Zwoleniu

2. Paulina Wójcik - ZSP nr 1 w Opocznie

3. Alina Borkowska - Centrum szkolenia Zawodowego i ustawicznego w Zwoleniu
 

Pieśń patriotyczna - soliści

Grupa wiekowa -  przedszkola

1. Diana Pocheć - Zespół Szkół w Pawłowie

2. Dawid Wilk - SP w Żarnowie

3. Lena Turzyńska - PP nr 8 w Radomiu

Grupa wiekowa -  szkoły podstawowe, klasy  I-III

1. Amelia Świercz - SP nr 1 w Starachowicach

2. Amelia Jaworska - SP w Sławnie

3. Alicja Kuśmierczyk - SP w Kazanowie

Grupa wiekowa - szkoły podstawowe klasy IV-VI

1. Ex aequo: Natalia Grabowska - PSP w Jedlni Letnisko i Alicja Urbanowicz - SP w Stoku

2. Katarzyna Stępień - SP nr 9 w Starachowicach

3. Paulina Stankiewicz - PSP w Jaroszkach

Grupa wiekowa - gimnazja

1. Ex aequo: Maria Zawłocka - PG w Krynkach i Monika Boryczka - Społeczne Ognisko Muzyczne w Pionkach

2. Julia Markowska - PG w Zwoleniu

3. Klaudia Giermakowska - PG w Odrzywole

Grupa wiekowa -  szkoły ponadgimnazjalne

1. Ex aequo: Wiktoria Tomaszewska - Liceum Kadetów RP w Lipianach i Julia Samuś -  CKZiU w Pionkach

2. Tadeusz Maj - Zespół Szkół Elektrycznych w Radomiu

3. Dominik Pocheć - I LO w Starachowicach

Pieśń patriotyczna - zespoły:

Grupa wiekowa - przedszkola

1. Zespół Rytm - PSP nr 33 w Radomiu

Grupa wiekowa - szkoły podstawowe, klasy I-III

1. Zespół  „Sanitariuszki” - PSP w Jaroszkach

2. Zespół „Glissando” - PSP w Zwoleniu

2. Ex aequo: Zespół wokalny w Białaczowie i Zespół wokalny - SP nr 1 w Starachowicach

Grupa wiekowa - szkoły podstawowe, klasy IV-VI

1. Zespół „Four M” - SP w Drzewicy

2. Zespół „Cantante” - PSP w Jedlni Letnisko

3. Zespół „Cyraneczka” - PSP w Jaroszkach

Grupa wiekowa -  gimnazja

1. Zespół wokalny  -  Zespół Szkół Ogólnokształcących w Natolinie

2. Ex aequo:  Zespół „Jak Orlęta” - Gimnazjum w Białaczowie i Zespół „Cantabile” - ZS w Pawłowie

3. Zespół wokalny - PG w Potworowie                                                     

Grupa wiekowa -  szkoły ponadgimnazjalne

1. Zespół wokalny - I LO w Końskich

2. Zespół wokalny - LO w Opocznie

« 1 2 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama