Nowy numer 33/2018 Archiwum

Przyjdź, Duchu radości!

Zbliża się Uroczystość Zesłania Ducha Świętego, która przypada 24 maja. W wieczór poprzedzający tę uroczystość w radomskiej katedrze odbędzie się czuwanie modlitewne.

Rada Ruchów i Stowarzyszeń, ks. Sławomir Płusa i ks. Piotr Walkiewicz zapraszają 23 maja księży, osoby konsekrowane i świeckie do udziału w Wigilii Zesłania Ducha Świętego.

Czuwanie rozpocznie się w radomskiej katedrze o 20.30. Pod hasłem: "Przyjdź, Duchu radości!” poprowadzi je redemptorysta o. Paweł Drobot.

W programie m.in. namaszczenie olejem radości. Organizatorzy zapraszają do pomocy w tej posłudze zwłaszcza księży neoprezbiterów.

Msza św. rozpocznie się ok. 22.45. Przewodniczył jej będzie bp Henryk Tomasik.

W niedzielę 24 maja w radomskiej katedrze odbędzie się Dzień Jedności. O godz. 16 zaplanowano spotkanie z reżyserem Leszkiem Dokowiczem. W konferencji i modlitwie podejmie on temat znaków czasu, przez które Bóg dziś do nas mówi.

Od 17.15 będzie czas adoracji i ewangelizacji.

Na pl. Konstytucji 3 Maja o godz. 19 rozpocznie się koncert uwielbienia Zespołu 33.

Grupa powstała w 2007 r. Tworzą ją muzycy od lat zaangażowani w ważne inicjatywy chrześcijańskiej sceny muzycznej w Polsce (m.in. Na Fali Wielbienia). Artyści Zespołu 33 są dobrze znani publiczności z uczestnictwa w takich formacjach, jak TGD, Gospel Joy, Pinokio Brothers, Lumen czy Bogu Jedynemu Chwała (Poldek Twardowski).

 

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma