Nowy numer 24/2018 Archiwum

Z myślą o wakacjach

Od wielu lat dzięki inicjatywie Parafialnej Caritas przed wakacjami organizowany jest bal charytatywny.

To spotkanie przyjaciół i znajomych co roku ma inny temat. Był już świat bajki, wieczór cygański i remiza strażacka. Tym razem obecni bawili się w „Zakrzewskim SPA”. Tadeusz Kępka przygotował stosowną dekorację i opracował program kabaretowy, „angażując” w nim najlepszych specjalistów odnowy biologicznej. Zebrani dowiedzieli się, że w niekontrolowanym wyścigu ku uciekającej młodości można przesadzić. Pana Tadeusza wspierała asystentka, w którą wcieliła się Beata Piasek, katechetka. W zabawie, w której nie zabrakło tańca i muzyki, wzięło udział ponad 90 osób.

Grał zespół „Trapez”. Uczestnicy tego spotkania złożyli dobrowolne ofiary na wakacyjne wyjazdy dla dzieci i młodzieży z terenu parafii. Proboszcz ks. Ireneusz Kosecki, dziękując członkom Parafialnej Caritas za przygotowanie balu, sponsorom za pomoc, uczestnikom za udział i ofiary pieniężne, zaprosił wszystkich na kolejny bal charytatywny – za rok. Dorota Wilczyńska, prezes Parafialnej Caritas, wskazała, jak bardzo potrzeba takich spotkań, w czasie których można połączyć dobrą zabawę z możliwością pomagania młodym parafianom.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma