Nowy numer 24/2018 Archiwum

Specjalny kanał przed Air Show 2015

Po zarejestrowaniu się w systemie będzie można otrzymywać wszystkie informacje dotyczące pokazów i imprez towarzyszących.

Międzynarodowe Pokazy Lotnicze Air Show 2015 na radomskim lotnisku na Sadkowie odbędą się 22 i 23 sierpnia (sobota i niedziela).

Z myślą o widzach radomski Urząd Miejski uruchomił specjalny kanał w Samorządowym Informatorze SMS.

Każdy, kto zarejestruje się w systemie, będzie na bieżąco otrzymywał informacje o przebiegu pokazów, organizacji ruchu w mieście, czy imprezach towarzyszących, które będą organizowane m.in. na radomskim deptaku.

Informacje te wysyłane są dwutorowo: za pomocą SMS-a (na telefony starego typu z klawiaturą) lub dla osób posiadających aplikację - bezpośrednio na ekran smartfona.

System jest bezpłatny, wymaga jedynie wysłania kodu aktywacyjnego lub pobrania aplikacji na smartfona i zarejestrowania się w systemie.

Szczegółowe informacje TUTAJ.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma