Nowy numer 25/2018 Archiwum

Prace idą pełną parą

Termin zakończenia robót mija 31 października. Drogowcy zapewniają, że do tego czasu zdążą oddać do użytku wiadukt przy ul. Żółkiewskiego w Radomiu, na drodze krajowej nr 12 w kierunku Lublina.

Prace budowlane idą pełną parą. Wszystko wskazuje na to, że remontowany wiadukt zostanie oddany do użytku bez opóźnienia. Gotowe są już konstrukcje trzech z czterech przęseł. Ostatnie zostanie zamontowane na podporach w najbliższym czasie. Będą to ostatnie w ramach tej budowy prace wymagające użycia potężnego dźwigu. Obecnie trwa ich zbrojenie.

Być może przejazd przez wiadukt będzie możliwy już w najbliższy weekend, podczas pokazów Air Show na radomskim lotnisku. Skorzystają z niego jednak tylko pojazdy uprzywilejowane – karetki, policja, straż itp. Sporo zmieniło się na podjazdach pod wiadukt, gdzie została położona pierwsza z trzech warstw asfaltu.

  Jest nadzieja, że te tablice znikną już na koniec października
Eryk Markowski

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma