Nowy numer 24/2018 Archiwum

Plastyk będzie świętował

W Zespole Szkół Plastycznych im. Józefa Brandta w Radomiu 1 września odbędą się uroczyste obchody 70. rocznicy utworzenia szkoły.

W programie m.in. otwarcie jubileuszowej wystawy prac uczniów. - Są to uczniowie w wieku 6-7 lat, którzy uczęszczają do naszej szkoły. Prace pokazują, jak niezwykle są oni utalentowani - zapewnia Bożena Marczykowska, dyrektor szkoły.

Ważnym elementem programu będzie odsłonięcie pamiątkowej tablicy Wacława Dobrowolskiego, założyciela Zespołu Szkół Plastycznych. Została ona wykonana, aby upamiętnić 125. rocznicę jego urodzin i 45. rocznicę śmierci. Dokona tego jego syn, również Wacław.

- Myślę, że to będzie piękna uroczystość i że Wacław Dobrowolski, nasz założyciel, będzie obecny z nami duchem tego dnia - mówi B. Marczykowska.

Obchody jubileuszu rozpoczną się 1 września o 16.00 w Zespole Szkół Plastycznych w Radomiu (ul. Grzecznarowskiego 13).

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma