Nowy Numer 29/2018 Archiwum

O kobietach z Brygidą Grysiak

Po wakacyjnej przerwie wracają spotkania w ramach cyklu "Całkiem Inna - kobieta w blasku Stwórcy". Najbliższe już 8 września.

Gościem spotkania będzie Brygida Grysiak, dziennikarka obecnie związana z TVN24. Jest autorką książek "Wybrałam życie. Aborcja to nie jest powód do dumy" i "Najbardziej lubił wtorki" - wywiadu rzeki z ks. Mieczysławem Mokrzyckim. Książka opowiada o nieznanych dotąd faktach z życia Jana Pawła II.

- "Całkiem Inna - kobieta w blasku Stwórcy" to cykl comiesięcznych spotkań łączący kobiety z Radomia i okolic. Są to spotkania z kobietami dla kobiet i o kobietach, bo każda jest całkiem inna, skrywa inne piękno, wartości, doświadczenia, troski. Wiele z tych rzeczy na co dzień ukryte jest pod idealnym makijażem. Na tych spotkaniach kobiety mogą podzielić się tym, co trudne i ważne, posłuchać i kształtować siebie - mówi Klaudia Miśkiewicz, jedna z pomysłodawczyń cyklu spotkań.

Spotkanie odbędzie się 8 września w budynku Duszpasterstwa Akademickiego przy ul. Górniczej 2 o godz. 19. Rozpocznie je adoracja połączona z rozważaniem modlitw i śpiewem. Następnie konferencję wygłosi B. Grysiak. Na zakończenie będzie rozmowa przy kawie i ciastku.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma