Nowy numer 43/2020 Archiwum

Pokażcie nam swoje święta

Przypominamy, że tylko do niedzieli 3 stycznia czekamy na konkursowe fotografie.

Kolejny rok z rzędu zapraszamy naszych Czytelników do świątecznego konkursu fotograficznego, ale po raz kolejny rozszerzamy też jego formułę. Zaczynaliśmy od fotografowania szopek betlejemskich w naszych domach i kościołach, później doszły zdjęcia dekoracji bożonarodzeniowych.

W tym roku zapraszamy do podzielenia się z nami świątecznym klimatem; tym, co sami w tych radosnych świętach lubicie Państwo najbardziej. Chętnie obejrzymy więc szopki, choinki, stroiki, wieńce adwentowe i inne dekoracje. Równie chętnie zajrzymy do… pieców i na wigilijne stoły. Przyjrzymy się śpiewowi kolęd i ich grze na różnych instrumentach.

Słowem – tylko od inwencji naszych Czytelników zależy, co zechcą nam przedstawić na swoich świątecznych fotografiach. Wszystkie opublikujemy na naszej stronie internetowej (radom.gosc.pl). Spośród nadesłanych internauci wybiorą, a my nagrodzimy atrakcyjnymi upominkami trzy najlepsze zdjęcia.

Czekamy na nie pod adresem radom@gosc.pl od 20 grudnia do 3 stycznia. Od 5 do 10 stycznia na stronie radom.gosc.pl będzie można głosować na wybrane fotografie, a wyniki konkursu zostaną ogłoszone zarówno w wydaniu papierowym „Gościa Radomskiego AVE”, jak i na portalu 17 stycznia. Zapraszamy do zabawy!

Szczegółowy regulamin konkursu tutaj.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama