Nowy numer 33/2018 Archiwum

Każdy może zgłosić pomysł

Konsultacje społeczne budżetu obywatelskiego na rok 2017 dobiegają końca. Już tylko do 24 stycznia można składać projekty.

Przypomnijmy, że w ubiegłym roku w ramach budżetu obywatelskiego wybudowana została m.in. astrobaza. Powstały też nowe boiska, place zabaw i ścieżki rowerowe.

Aby ułatwić radomianom składanie projektów na rok 2017, powstały dodatkowe punkty przyjmowania wniosków, a pracownicy Referatu Komunikacji Społecznej i Promocji Miasta będą dyżurować w centrach handlowych. Można również złożyć wniosek drogą elektroniczną.

- Zachęcamy do zgłaszania pomysłów na poprawę jakości życia w mieście. Te są najważniejsze. Kwestiami formalnymi zajmiemy się wspólnie. Nasi pracownicy każdorazowo pomogą wypełnić wniosek - mówi Mateusz Tyczyński, dyrektor kancelarii prezydenta.

Stałe punkty przyjmowania wniosków to:

- Biuro Rady Miejskiej przy ul. Moniuszki 9 (czynne od 7.30 do 15.30),

- Biuro Obsługi Mieszkańca przy ul. Kilińskiego 30 (czynne od 7.30 do 16.30),

- Referat Komunikacji Społecznej i Promocji Miasta przy ul. Żeromskiego 53, pokój 104 (czynne od 7.30 do 15.30),

- Centrum Organizacji Pozarządowych przy ul. Struga 1 (czynne od 7.30 do 19.00).

Pracownicy Referatu Komunikacji Społecznej i Promocji Miasta będą dyżurować 23 i 24 stycznia od 13.00 do 17.00  w Galerii Słonecznej i E. Leclerc.

Aby złożyć wniosek drogą elektroniczną, trzeba wykorzystać formularz na stronie: www.konsultacje.radom.pl. Z myślą o osobach, które zdecydują się skorzystać z tej formy, została uruchomiona pomoc techniczna. Pod nr. tel. 797 141 654 od 9.30 do 21.00 będzie można uzyskać odpowiedź na wszelkie pytania związane z budżetem obywatelskim.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma