Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Zmarła dziennikarka Radia Plus Radom

O śmierci Małgorzaty Lisak, swej redakcyjnej koleżanki, poinformował zespół Radia Plus Radom.

"Z sercami przepełnionymi smutkiem, ale i z wiarą przyjęliśmy dzisiaj wiadomość o odejściu do Pana naszej redakcyjnej koleżanki, Gosi Lisak. Ufamy, że Matka Boża tak jak czuwała nad jej życiem, tak czuwała w chwili jej śmierci i pomogła jej wejść do domu Ojca. Bogu dziękujemy za jej życie, przyjaźń i każdą chwilę ofiarowaną dla radia i jego słuchaczy. Gosiu, spoczywaj w pokoju wiecznym" - napisał na facebookowym profilu zespół Radia Plus Radom.

Wspominając początki swej przygody z radiem, Małgosia napisała: "Kiedy miałam 5 lat, chciałam wiedzieć, co w trawie piszczy... Kiedy urosłam - zapragnęłam mieć szerszy pogląd na świat, więc... wspinałam się na drzewa - stamtąd miałam całkiem dobre widoki na przyszłość. No i wypatrzyłam bardzo ciekawe radio! Teraz biegam po Radomiu z mikrofonem Radia Plus Radom".

To bieganie rok temu przerwała choroba. Małgorzata Lisak zmarła w wieku 38 lat. W Radomiu uczęszczała do Szkoły Podstawowej nr 34, a potem do Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego. W Lublinie na KUL ukończyła socjologię. W Radiu Plus Radom pracowała 11 lat.

Małgorzata Lisak była też bliską koleżanką naszej redakcji. Wielokrotnie robiliśmy wspólnie różne relacje. Jeździliśmy razem w diecezję, by zbierać materiały i opisywać, co się tam dzieje. Składamy serdecznie wyrazy współczucia Ojcu, Siostrom, Bratu, całej Rodzinie i wszystkim, których ta śmierć napełniła bólem i żalem.

Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się we wtorek (26 stycznia) o 14.00 w kościele pw. MB Miłosierdzia (os. XV-lecia) w Radomiu.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma