Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Sytuacja jest naprawdę trudna

Trwa zbiórka na rzecz radomskiego schroniska dla bezdomnych zwierząt. Artykuły przyjmowane są w Urzędzie Miejskim od strony ul. Żeromskiego do czwartku 28 stycznia, do 15.30.

Sytuacja w schronisku jest bardzo trudna. Miejsc dla zwierząt jest 350, a samych czworonogów - dwukrotnie więcej.

Zbiórkę zorganizowało Radomskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami. Potrzebne są przede wszystkim: karma sucha i mokra dla psów oraz kotów, ryż, koce oraz kołdry i inne tkaniny nadające się na przygotowanie posłania.

- Jeśli ktoś zechciałby przekazać dla naszych podopiecznych te rzeczy, będziemy bardzo wdzięczni. Sytuacja jest naprawdę trudna. Jednak staramy się podopiecznym zapewnić jak najlepsze warunki. Zwierzęta są na bieżąco leczone, dobrze karmione. Staramy się, aby było jak najwięcej adopcji. Zachęcamy, czekamy na każdą osobę, która zechce przyjąć zwierzaka - powiedziała Maria Rybińska, prezes RTOnZ.

Akcję wspiera prezydent Radosław Witkowski. - Zaprosiłem do udziału w tej akcji zarządy spółek i urzędników Urzędu Miejskiego. Zapraszam również radomian. Wierzę, że razem uda nam się zebrać rzeczy potrzebne tym zwierzętom - mówi.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma