Nowy numer 49/2020 Archiwum

Sytuacja jest naprawdę trudna

Trwa zbiórka na rzecz radomskiego schroniska dla bezdomnych zwierząt. Artykuły przyjmowane są w Urzędzie Miejskim od strony ul. Żeromskiego do czwartku 28 stycznia, do 15.30.

Sytuacja w schronisku jest bardzo trudna. Miejsc dla zwierząt jest 350, a samych czworonogów - dwukrotnie więcej.

Zbiórkę zorganizowało Radomskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami. Potrzebne są przede wszystkim: karma sucha i mokra dla psów oraz kotów, ryż, koce oraz kołdry i inne tkaniny nadające się na przygotowanie posłania.

- Jeśli ktoś zechciałby przekazać dla naszych podopiecznych te rzeczy, będziemy bardzo wdzięczni. Sytuacja jest naprawdę trudna. Jednak staramy się podopiecznym zapewnić jak najlepsze warunki. Zwierzęta są na bieżąco leczone, dobrze karmione. Staramy się, aby było jak najwięcej adopcji. Zachęcamy, czekamy na każdą osobę, która zechce przyjąć zwierzaka - powiedziała Maria Rybińska, prezes RTOnZ.

Akcję wspiera prezydent Radosław Witkowski. - Zaprosiłem do udziału w tej akcji zarządy spółek i urzędników Urzędu Miejskiego. Zapraszam również radomian. Wierzę, że razem uda nam się zebrać rzeczy potrzebne tym zwierzętom - mówi.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama