Nowy numer 33/2018 Archiwum

Przysyłanie walentynek i głosowanie do 22.00!

Ona chce usłyszeć, że jest dla niego wszystkim, on - że dla niej nikt bardziej się nie liczy. Więc już pora to zrobić. Rusza nasz konkurs walentynkowy.

Autorzy najpiękniejszych walentynek otrzymają nagrody. Zdobywca Grand Prix wygra kolację dla dwojga.

Konkurs trwa do godz. 22 w niedzielę 14 lutego. W tym czasie można przesyłać do nas swoje walentynki oraz głosować na inne.

Skąd wziąć walentynkę? Możesz ją zrobić sam, np. narysować. Sfotografuj ją, a zdjęcie przyślij mejlem na adres: radom@gosc.pl.

Możesz też skorzystać z szablonów graficznych, które są załącznikami do tego tekstu. Wypełnij szablon i odeślij go nam na podany wyżej nasz adres mejlowy.

Nie zwlekaj, zrób to dzisiaj!

Gdy twoja walentynka zostanie opublikowana w serwisie radom.gosc.pl, wyślij adresatce(-owi) link. Wtedy z pewnością ją zobaczy.

Szczegółowe informacje o konkursie i regulamin znajdziesz TUTAJ.

  Walentynkowa grafika Anny Piotrowskiej
Krystyna Piotrowska /Foto Gość
  Walentynkowa grafika Anny Piotrowskiej
Krystyna Piotrowska /Foto Gość

« 1 »
DO POBRANIA: |
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma