Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Nowa oktawa

Ponad 13 tys. chorych, 12 tys. zabiegów. Obok tego poradnia kardiochirurgiczna, która udzieliła porady 40 tys. pacjentom.

Te liczby budzą szacunek, ale przede wszystkim pokazują, ilu osobom udało się pomóc. – Kończymy pierwszą oktawę, czyli 8 lat naszej działalności. Pomogliśmy wielu osobom. Polsko-Amerykańskie Kliniki Serca to sieć ponad 20 wyspecjalizowanych i doskonale wyposażonych oddziałów kardiologii interwencyjnej, kardiochirurgii i chirurgii naczyniowej na terenie Polski.

Starachowice to jedna z placówek. Nasza grupa powstała w 2000 r. – mówi ordynator Grzegorz Dzik. Z okazji 8. rocznicy powstania placówki zarząd i pracownicy Polsko-Amerykańskiej Kliniki Serca zgromadzili się na okolicznościowej Eucharystii. Celebracji przewodniczył bp Henryk Tomasik. – Pochylamy się nad waszą pracą i dziękujemy Bogu za wasze zaangażowanie w pomoc ludziom chorym i potrzebującym – mówił bp Tomasik.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma