Nowy numer 33/2018 Archiwum

Groźny pożar w Radomiu

Do zdarzenia doszło przy ul. Sandomierskiej 10 na os. Ustronie. W mieszkaniu na VI piętrze wybuchł pożar. Jedna osoba nie żyje, 5 zostało odwiezionych do szpitala.

Do pożaru doszło w nocy z wtorku na środę na VI piętrze. Konieczna była ewakuacja części 10-piętrowego wieżowca. W trzygodzinnej akcji brało udział 9 zastępów strażackich. W tej chwili trwa dochodzenie w sprawie ustalenia przyczyn pożaru. Ze wstępnych ustaleń wynika, że pożar wybuchł na skutek przypadkowego zaprószenia ognia przez jednego z mieszkańców.

Część bloku przy ul. Sandomierskiej będzie teraz poddana badaniom technicznym. Największe straty, oprócz mieszkańców VI piętra, gdzie doszło do pożaru, ponieśli użytkownicy sąsiednich kondygnacji, które ucierpiały wskutek zalania wodą podczas akcji gaśniczej.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma