Nowy numer 24/2018 Archiwum

Zobacz także

 • marekkarol
  12.06.2016 16:03
  Ogólna zasada, co do kapłanów brzmi, „Nie pozwól nikomu oprócz biskupa nakładającego na ciebie ręce w czasie udzielania święceń kapłańskich, położyć na siebie rąk.” Jest niebezpieczeństwo przejęcia złego ducha. Pierwszy powód jest taki, że modlący się być może nie jest w stanie łaski uświęcającej, drugi, może celowo przekazać ci złego ducha, demona. To, że deklaruje się jako osoba modląca się za kapłanów, wcale nie znaczy, że takim jest. Może to być równie dobrze satanista. Mi niestety jako kapłanowi coś takiego się zdarzyło w tzw. grupie charyzmatycznej. Co innego modlitwa w intencji kapłana, co innego modlitwa wstawiennicza świeckich z nałożeniem rąk nad kapłanem. Kapłan klęka przed Najświętszym Sakramentem, nie przed grupą wiernych.
  Posyłam wam Proroka…
 • Posylamwamproroka
  13.06.2016 06:31
  Po czym poznać biskupa satanistę, wolnomularza. To bardzo proste. Na przykład na początku wystąpienia zamiast pozdrowić zebranych „Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus”, powie „Dobry wieczór”. Będzie mówił o tzw. wszechświatowym braterstwie, zamiast jak mówił Jezus o miłości bliźniego. Będzie mówił o ekologii, zamiast o problemach ludzkich. Trzeba być na te elementy wyczulonym. To wyznawcy nie Boga osobowego, ale tzw. Kreatora Uniwersum. I to jemu służą.
  Posyłam wam Proroka…
  doceń 0
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma