Nowy numer 28/2018 Archiwum

Radomski Czerwiec Wolności

Podczas koncertu "Radomski Czerwiec Wolności”, na scenie Krystyna Prońko, KęKę, Oddział Zamknięty, Kortez, Kobranocka, Stanisław Soyka, Dżem i Kult.

- Zestaw artystów nie jest przypadkowy. To są artyści, którzy nie wpisują się w najpopularniejszy nurt popu, ale w swoich treściach wychodzili poza pewne granice, poruszali kwestie takich wartości jak wolność i niepodległość - mówi Radosław Witkowski, prezydent Radomia.
Koncert jest najważniejszym wydarzeniem artystycznym spośród imprez zorganizowanych z okazji 40. rocznicy radomskiego Czerwca’76. - To kolejny element obchodów jakie organizujemy w Radomiu, ale ten koncert będzie miał bardzo dużą siłę oddziaływania zewnętrznego i traktujemy go jako element dużej promocji zewnętrznej obchodów - wyjaśnia R. Witkowski.

Obok muzyki w programie materiały multimedialne przypominające tamte wydarzenia.

- Witamy z miasta niezłomnego - powiedzieli na powitanie Paulina Chylewska i Michał Orłoś, prowadzący koncert.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma