Nowy numer 24/2018 Archiwum

Nie żyje proboszcz z Łączan

Zmarł ks. kan. Stanisław Cieślikowski, proboszcz parafii pw. NMP Królowej Polski w Łączanach (dekanat wierzbicki). Miał 71 lat. Uroczystości pogrzebowe odbędą się 15 lipca o 11.00 w Łączanach.

Ks. Stanisław Cieślikowski urodził się 8 maja 1945 r. w Sokolnikach Mokrych, parafia Skrzynno. Święcenia kapłańskie przyjął 12 czerwca 1971 roku. Pracował jako wikariusz w parafiach: Grabów nad Pilicą, Koniemłoty, Iwaniska, Pionki (parafia pw. św. Barbary), Wierzbica. Od 1984 r. był pierwszym proboszczem i organizatorem parafii Łączany oraz budowniczym tamtejszego kościoła.

- Uroczystości pogrzebowe odbędą się w piątek 15 lipca w kościele parafialnym w Łączanach. Msza św. pogrzebowa za zmarłego kapłana będzie sprawowana o 11.00, a po niej złożenie ciała na cmentarzu parafialnym - informuje ks. Marek Fituch, wicekanclerz kurii biskupiej.

Wieczny odpoczynek racz mu dać, Panie!

  Kościół parafianly w Łączanach
ks. Zbigniew Niemirski /Foto Gość

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma