GN 32/2018 Archiwum

Słowa wdzięczności od ordynariusza

Młodzież z zagranicy wyniosła pozytywny obraz naszego miasta i organizowanych tu spotkań.

Bp Henryk Tomasik spotkał się z władzami miasta Radomia i służbami mundurowymi, aby podziękować za pomoc w zorganizowaniu pogrzebu śp. Abp. Zygmunta Zimowskiego oraz w przygotowaniu i zabezpieczeniu „Dni w Diecezji Radomskiej”, które poprzedzały 31. Światowe Dni Młodzieży w Krakowie. Za pomoc dziękował również ks. Mariusz Wilk, koordynator ŚDM w Diecezji Radomskiej. - Gdyby nie wasze zaangażowanie i prowadzenie nas, to wszystko nie udałoby się w taki sposób, w jaki się udało - zwrócił się do władz i funkcjonariuszy ks. Wilk.

Radosław Witkowski, prezydent Radomia, również podziękował za wspólną pracę podczas przygotowań do ŚDM. Podziękował za pozytywny obraz miasta, jaki młodzież z zagranicy wyniosła z tych spotkań.
W spotkaniu wzięli udział m.in. prezydenci miasta Radomia Radosław Witkowski, Karol Semik, Konrad Frysztak oraz komendant Straży Miejskiej w Radomiu, komendanci policji (różnych szczebli), straży granicznej i służb specjalnych (CBŚP).

W spotkaniu uczestniczyli również ks. Marek Adamczyk, ks. Edward Poniewierski, ks. Szymon Pikus.

Spotkanie odbyło się w Kurii Diecezji Radomskiej przy ul. Malczewskiego w Radomiu.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma