Nowy numer 43/2020 Archiwum

Rozwój osobisty - moda czy konieczność?

W najbliższą środę 26 października odbędą się otwarte warsztaty z trenerem Andrzejem Śmiechem pt. "Rozwój osobisty - moda czy konieczność?".

Warsztaty organizuje Duszpasterstwo Akademickie w ramach obchodów 50-lecia swojej działalności. Rozpoczną się o godz. 18 w auli Głównej UTH w Radomiu przy ul. Chrobrego 31.

- "Warsztaty ze Śmiechem" to duża dawka solidnej wiedzy w połączeniu z niebanalnymi ćwiczeniami. Pozytywna energia, zaskoczenie, refleksja i, oczywiście, śmiech gwarantowane - mówi Irmina Boniecka z DA.

A dlaczego warto wziąć w nich udział? - Dzięki warsztatom "Rozwój osobisty - moda czy konieczność?" każdy uczestnik zyska świadomość mechanizmów wpływających na sposób postrzegania otaczającego go świata, pozna metody skutecznego wprowadzania zmian w swoje życie. Podczas spotkania wykonamy kilka praktycznych ćwiczeń, które przybliżą nas do odpowiedzi na pytanie zawarte w temacie warsztatów, a odpowiedź - wbrew pozorom - wcale nie jest oczywista. Aula UTH pomieści nawet 600 osób, warsztaty są otwarte dla każdego. Zaproście znajomych, rodzeństwo, rodziców. Wstęp wolny, brak ograniczeń wiekowych - zachęca I. Boniecka.

A. Śmiech znany jest w Radomiu z comiesięcznych spotkań "Relacje ze Śmiechem", które organizowane były przez Duszpasterstwo Akademickie. Jest doradcą personalnym, praktykiem i psychologiem biznesu. Specjalizuje się w konstruowaniu programów rozwojowych wspierających osoby indywidualne, pary, organizacje oraz poszczególne zespoły w osiąganiu stawianych przed nimi celów.

Rozwój osobisty - moda czy konieczność?  

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama