Nowy numer 43/2020 Archiwum

Nowe Życie w Eremach

Wspólnota Chrystusa Zmartwychwstałego "Galilea" zaprasza na Kurs "Nowe Życie". "Jeżeli pragniesz doświadczyć spotkania z Jezusem i otrzymać Nowe Życie - życie w doświadczeniu bliskości samego Boga, ten kurs jest skierowany właśnie do ciebie" - zachęcają do udziału organizatorzy.

O co właściwie chodzi w chrześcijaństwie? Czy ja potrzebuję zbawienia? Dlaczego Bóg mnie nie wysłuchuje? Po co mi Kościół? Dlaczego ludzie cierpią? Czy Boga można spotkać? Jak się przekonać, że Bóg jest? - na te i inne pytania będzie można znaleźć odpowiedź podczas 3-dniowego kursu. Potrwa od od 11 do 13 listopada w ośrodku rekolekcyjno-wypoczynkowym "Erem" w Kałkowie-Godowie, który położony jest niedaleko sanktuarium Matki Bożej Bolesnej Pani Świętokrzyskiej.

Kurs "Nowe Życie" znany jest na całym świecie. To weekend spotkania z realnie działającym Bogiem i spojrzenia razem z Nim na swoje życie. - Nowoczesna formuła, zaskakujące formy przekazu, treści głoszone przez świeckich, którzy są świadkami, nie reporterami, przyjazna atmosfera - to wszystko wykorzystuje Bóg, aby dotrzeć do każdej osoby indywidualnie. W czasie tych kilku dni wielu ludzi po raz pierwszy doświadcza dotknięcia miłości Boga, odkrywa, że zbawienie, które daje nam Jezus, może działać już teraz, a zaskakująca, namacalna obecność Ducha Świętego, który przychodzi z mocą, to doświadczenie mogące sprawić, że swoje życie zaczniesz mierzyć na nowo - od tego przemieniającego spotkania - zachęcają do udziału w kursie organizatorzy.

Czegoś takiego doświadczyła pierwszy raz z życiu Ala Kowal, studentka, Galilejka. - Wiedziałam - tak mniej więcej - że Bóg istnieje, działa, ale to była taka czysta teoria. Na tym kursie mogłam doznać tej obecności w sposób fizyczny, czego się w ogóle nie spodziewałam. Myślałam, że takich rzeczy doświadczają tylko ludzie o mocnej wierze. Teraz wiem, że każdego może spotkać taka łaska, każdy może poczuć tę bliskość Bożą, tę miłość, to niesamowite uczucie, że jest się wyjątkowym i niepowtarzalnym w oczach naszego Tatusia w niebie. Jestem wdzięczna Bogu, że pozwolił mi doświadczyć czegoś takiego w tak młodym wieku. Wiem, że rozpoczął się nowy rozdział w moim życiu. Teraz wiem, że mogę zaufać Bogu i zawsze wyjdzie mi to na dobre - opowiada Ala.

Zapisy przyjmuje Marysia Głowacka, tel.: 575 262 630, e-mail: marianka197@interia.pl.

Więcej informacji: www.radom.galilea.pl, Facebook: Galilea Radom.

Koszt - 140 zł (wyżywienie + noclegi). Możliwa rezygnacja z noclegów i niektórych posiłków.

Zapisy wraz z wpłatą zaliczki 50 zł do środy 9 listopada (decyduje kolejność zgłoszeń).

Nr konta: Marcin Piechota 30 1160 2202 0000 0002 6792 2509 (w tytule: "Nowe Życie Kałków" oraz imię i nazwisko).

Nowe Życie w Eremach  

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama