Nowy numer 28/2018 Archiwum

Radom: Znaleziono kolejne zwłoki kobiety

Na osiedlu Wacyn przy ul. Osiowej znaleziono zwłoki kobiety w zaawansowanym stanie rozkładu. Dwa dni temu w Sołtykowie znaleziono ciało 18-latki z Radomia.

Lekarz sądowy nie był w stanie określić, co spowodowało śmierć 18-latki. 

- Oględziny wykazały na ciele kobiety obrażenia wskazujące na to, że zgon nastąpił w wyniku przestępstwa. Prokurator zarządził sekcję zwłok. Przeprowadzone zostały oględziny mające na celu zabezpieczenie śladów do dalszych badań kryminalistycznych.- mówi Małgorzata Chrabąszcz z radomskiej prokuratury.

Natomiast znalezioną w sobotę przy ul. Osiowej kobietą może być dwudziestokilkuletnia radomianka, która zaginęła w wakacje. Zwłoki były przykryte gałęziami. Ciało znajdowało się w stanie zaawansowanego rozkładu. 

Policja zatrzymała 29-latka, którego podejrzewa o dokonanie obu zabójstw. Obecnie dla dobra śledztwa policja i prokuratura odmawiają udzielania dodatkowych informacji.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma