Nowy numer 25/2021 Archiwum

TAU dla wolontariuszy ŚDM

W najbliższą sobotę w Wyższym Seminarium Duchownym w Radomiu (ul. Młyńska 23/25) spotkają się wolontariusze ŚDM z całej diecezji. Na dedykowanym im koncercie wystąpi raper i ambasador ŚDM - Piotr "Tau" Kowalczyk.

W przygotowania ŚDM w diecezji radomskiej włączyło się kilkuset wolontariuszy. Działali w różnych sekcjach. Wszyscy zaproszeni są na spotkanie w seminarium, które odbędzie się 26 listopada.

- Spotkanie w seminarium będzie okazją do podziękowania wolontariuszom za zaangażowanie w przygotowania i organizację Światowych Dni Młodzieży, a szczególnie Dni w diecezji, podczas których w diecezji radomskiej gościło prawie 1,5 tysiąca młodych zza granicy. Nie sposób więc nie podziękować tym młodym, którzy swoje talenty i chęć pomocy przełożyli na zaangażowanie w wolontariat - mówi Otylia Brendel.

Spotkanie rozpocznie się o godz. 11. O 12.15 Mszy św. w seminaryjnej kaplicy przewodniczył będzie bp Henryk Tomasik. Nie zabraknie podziękowań, świadectw i pokazu zdjęć. Na zakończenie o godz. 14 wystąpi TAU.

TAU dla wolontariuszy ŚDM  

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama