Nowy numer 2/2021 Archiwum

Ważne dla nauczycieli i wychowawców

W gmachu WSD w Radomiu 11 grudnia odbędzie się Adwentowy Dzień Skupienia Nauczycieli i Wychowawców. Pod hasłem "Ustrzec wiarę" poprowadzi go bp Piotr Turzyński.

Duszpasterstwo Nauczycieli i Wychowawców Diecezji Radomskiej zaprasza wszystkich nauczycieli, wychowawców, pedagogów, pracowników oświaty na Adwentowy Dzień Skupienia, który odbędzie się 11 grudnia, w trzecią niedzielę Adwentu, w budynku Wyższego Seminarium Duchownego w Radomiu przy ul. Młyńskiej 23/25.

Tegoroczny dzień skupienia poprowadzi bp Piotr Turzyński. Spotkanie przebiegać będzie pod hasłem: "Ustrzec wiarę", a uświetni go występ chóru nauczycielskiego Canto z Przysuchy.

 Początek spotkania o 10.00. Przewidywane zakończenie ok. godz. 14.00.

- Bardzo serdecznie zapraszam wszystkich nauczycieli, pedagogów, pracowników oświaty. Dzień skupienia jest doskonałą okazją do tego, żeby spotkać się w naszym nauczycielskim gronie, by podyskutować o aktualnych problemach i bolączkach naszego środowiska. Będzie to dzień refleksji, medytacji, dlatego to też doskonała okazja do tego, by się wyciszyć - zachęca do udziału ks. Wojciech Wojtyła, diecezjalny duszpasterz nauczycieli i wychowawców.

Program

10.00 - Rozpoczęcie w kaplicy WSD - „Duchu Święty Przyjdź”. Konferencja I.

10.45 - Adoracja Najświętszego Sakramentu i możliwość przystąpienie do sakramentu pokuty i pojednania.

11.25-11.45 - Kawa, herbata (refektarz).

11.45-12.30 - Konferencja II (aula św. Jana Pawła II).

12.40 - Msza św. z homilią (kaplica WSD).

13.40 - Poczęstunek (refektarz).

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama