Nowy numer 28/2018 Archiwum

U Pani z Koziej Góry

Mimo że nie jest to sanktuarium, trwa tu comiesięczna modlitwa, w której bierze udział coraz więcej wiernych z Radomia i okolic.

Prawie wszystkie kartki mają takie same nagłówki: „Dziękuję Ci, Koziegórska Pani”. „Proszę Cię, Pani z Koziej Góry”. – Skrzynka znajduje się w prawej bocznej nawie naszej świątyni. Do niej wierni wrzucają modlitwy, a my publicznie zanosimy je podczas nabożeństwa, które sprawowane jest każdego 1. dnia miesiąca. Z miesiąca na miesiąc widzę, że jest już pewna grupa osób, zarówno z naszej parafii, jak i spoza niej, która systematycznie bierze udział w nabożeństwie – mówi ks. Zbigniew Sieroń, proboszcz radomskiej parafii pw. Bożego Macierzyństwa (os. Kozia Góra).

Dostępne jest 28% treści. Chcesz więcej? Kup wydanie papierowe lub najnowsze e-wydanie.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma