Nowy numer 33/2018 Archiwum

Darmowe szkolenie komputerowe

Rozpoczyna się rekrutacja do bezpłatnego kursu komputerowego dla osób powyżej 25. roku życia. Mogą w nim uczestniczyć mieszkańcy kilku powiatów.

- Mile widziane są osoby z terenów wiejskich z powiatów: radomskiego, szydłowieckiego, kozienickiego, białobrzeskiego, przysuskiego, zwoleńskiego, lipskiego oraz osoby powyżej 50. roku życia. Kurs finansowany jest z pieniędzy UE, uczestnicy będą przypisywani do dwóch grup - podstawowej i średnio zaawansowanej. Każdy otrzyma podręcznik. Kurs będzie kończył się egzaminem. Zajęcia będą odbywać się popołudniami, w centrum Radomia, po kilka godzin dziennie - mówi Krzysztof Całusiński z firmy Innovo Innowacje w Biznesie Sp. z o.o., która organizuje szkolenie.

Organizatorzy zapewniają wykwalifikowaną kadrę trenerską, certyfikat ukończenia szkolenia i materiały szkoleniowe. - Kurs ten może być szansą dla starszych osób, by nie być zagubionym w cyfrowym świecie i poznać komputer oraz uzyskać nowe umiejętności, tak teraz potrzebne na rynku pracy czy w codziennym życiu - dodaje K. Całusiński.

Szczegółowe informacje można uzyskać w biurze projektu w Radomiu przy ul. Czachowskiego 34 (pok. 210) lub pod numerami telefonów: 514 058 918 i (48) 334 36 47.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma