Nowy numer 33/2018 Archiwum

Air Show w Radomiu w tym roku

Jest deklaracja ze strony wojska, głównego organizatora pokazów lotniczych. Odbędą się 26 i 27 sierpnia.

- Miasto jest gotowe na wielkie wyzwania, a wojsko deklaruje, że pokazy będą miały najwyższy poziom. Na pokazy Air Show do Radomia przyjeżdża, jak ostatnim razem, ponad 200 tys. widzów z całej Polski i zagranicy. Miasto staje się europejską stolicą miłośników lotnictwa - powiedział na konferencji prasowej Radosław Witkowski, prezydent Radomia. Pokazy odbędą się, 26 i 27 sierpnia, w ostatni wakacyjny weekend na lotnisku w Sadkowie. Deklaracja wypłynęła z Dowództwa Generalnego Rodzajów Sił Zbrojnych podczas dzisiejszego spotkania z władzami Radomia.

- Spodziewamy się, że wojsko przygotuje atrakcyjny program, a wiemy, że już rozpoczęli rozmowy z zagranicznymi ekipami - dodaje Mateusz Tyczyński, szef kancelarii prezydenta.

  - Miasto jest gotowe na wielkie wyzwania - deklaruje Radosław Witkowski, prezydent Radomia
ks. Zbigniew Niemirski /Foto Gość

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma