Nowy numer 3/2021 Archiwum

Co dzisiaj oznacza bycie kobietą?

W najbliższy wtorek, 7 lutego, odbędzie się kolejne spotkanie dla kobiet z cyklu "Całkiem Inna - kobieta w blasku Stwórcy". Tym razem gościem będzie Aneta Liberacka.

- Porozmawiamy o tym: Co dzisiaj oznacza bycie kobietą? Jakie jesteśmy? Co mamy wspólnego z Maryją? I dlaczego skromność i pokora nie kojarzą się z siłą i odwagą, a powinny. Na te pytania odpowie gość naszego kolejnego spotkania dla kobiet Aneta Liberacka, dyrektor i redaktor naczelna Stacji7.pl, z wykształcenia matematyk, prywatnie mama czwórki dzieci - mówi Klaudia Miśkiewicz.

Tradycyjnie spotkanie odbędzie się w siedzibie Duszpasterstwa Akademickiego przy ul. Górniczej 2 w Radomiu.

Rozpocznie się o godz. 19 jak zawsze rozmową przy kawie i ciastku.

O 19.30 będzie adoracja Najświętszego Sakramentu w kaplicy z oprawą muzyczną i rozważaniami ks. Mariusza Wilka, duszpasterza akademickiego.

Po adoracji odbędzie się spotkanie z gościem.

"Całkiem inna..." to cykliczne spotkania tylko dla kobiet. Mogą brać w nich udział wszystkie panie bez względu na wiek, czy wykonywany zawód. Ich pomysłodawczyniami i organizatorkami są K. Miśkiewicz i Dominika Brdak. Chciały stworzyć w Radomiu takie miejsce dla kobiet, do którego mogłyby przyjść, porozmawiać, pomodlić się. Oderwać się od zwykłych, codziennych spraw, miło spędzić ze sobą czas.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama